Poslední Pařížská stránka

18. září 2013 v 8:20 |  Scrapbooking
Tak léto pomalu končí, teplota v bytě padla na krásných 23 stupňů a člověk zas může vesele tvořit.
Nebo aspoň já to tak cítím. V létě jsem tvořila deník z dovolené, výletů a různých akcí a nebyl pořádně čas sednout si k tvorbě stránky.
Resty v podmínkových akcí na sc.cz rostou jak houby po dešti a tak jsem sedla k pc a koukala, které foto z Paříže ještě chci mít na stránkách ve velkém albu. Vyhrály to fotky tři ze stejného místa, ale s náma ženskýma tak jak jsme to tehdy cítily.
Byla to rychlo procházka královským palácem, ale když jsem tam uviděla ty "čudlíky" věděla jsem předem, že z fotek, které uděláme, bude jednou něco pěkného. A tak honem šup na jeden z nich a fotit a fotit.
Tak a toto je výsledek mé práce:


Vzala jsem si čtvrtku od echo park v tmavém odstínu, chtěla jsem si hrát s gesem a barvama. No nakonec jsem si to prubla na nečisto na černý papír a s výsledkem jsem nebyla moc spokojená. Tak to celé šlo stranou a já začala od začátku.

Vyloupal jsem si nepotřebná písmenka a použila typ z papero amo jak je vlastně zužitkovat. Já jsem je před nalepením jen postříkala barvičkama a nechala uschnout. Nalepila jsem je do oblouku v jedné řadě a koukala na stránku co s tím dál :-)


No neodolala jsem a opět nepoučena svým prvním nezdarem, jsem opět sáhla po barvách a přemýšlela jak stránku projasnit či zvýraznit. Vzala jsem štětec a bílou akrylku a začala dělat cákance, předem jsem věděla, že prostřední foto bude v červeném rámečku a tak šup ještě červenou barvu a hurá do toho.


A protože jsem chtěla touto stránkou splnit nějakou podmínku, sáhla jsem po "katalogovém oušku" a přemýšlela jak dál.
Zaplnila jsem horní rožek:


Přilepila krajní foto s doplňky:


A hrála si až jsem byla max spokojená :-)
Tak co, jak na vás moje stránka působí?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Aktijka Aktijka | E-mail | 19. září 2013 v 19:26 | Reagovat

Nádherný fotky a k nim super stránka. Moc se mi líbí, jak jsi nechala fotky vyniknout :) !

2 aquavia aquavia | Web | 28. září 2016 v 3:04 | Reagovat

nebankovní půjčka online velká bystřice :-x

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama