Dovolená v Beskydech II.

24. září 2013 v 7:33 |  Ze života
Naše dovolená nebyla jen návštěva různých měst, ale hlavně příroda. Přidala se k nám super parta lidí a ono to pak jde vše líp a je větší sranda.
Jeden den byl nakupovací a tak jsme zůstali v Rožnově, přo té příležitosti jsme se vydali na Jurkovičovu rozhlednu. Další den byl hodně šlapací, šlo se na výlet na Ondřejník.Poslední den, kdy s náma byli naši přátelé byl dost horký, ale ani to nám nebránilo k tomu abychom jeli společně do Štramberka. Procházka trůbou, nákup Štramberských uší, vyhlídka na širé okolí...no prostě pohodička.No a jak to už bývá občas se vše nepovede. Naše auto prostě tak nějak klapalo, nebilo to ničím moc viditelným, ale nakonec se rozhodlo a jelo se do servisu. Nečekané výdaje, ale oprava proběhla docela rychle a mohlo se večer zajet ještě na Slovensko.
No a když už člověk jednou je tak daleko od domova a přesto kousek od jiné země šupky dupky, jeli jsme do Polska. Byl to záměr chtěli jsme navštívit Osvětim. K tomu nemám asi co dodat, padlo to na mě jen jsme tam přijeli, ale myslím si, že by toto místo měl vidět každý člověk...pokud to ustojí.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama