Dovolená v Beskydech

20. září 2013 v 8:13 |  SMASH
Hned na úvod musím říct, že jsem se v létě opravdu neflákala, ale tvorba mého letného deníku zabrala víc času než jsem si myslela. Nejsem ten typ co hrr nalepí foto, hrrr dopíše text a jde na další den, či akci. Mám ráda klid, pohodu a zdobení. Vlastně i chlebíčky na oslavu dělám strašně dlouho. Potřebuji mít pocit, že je vše na svém místě, nic nechybí a nebo naopak tam není něco navíc.
U Aktijky jsem si začátkem léta koupila takový lepší deník. Nadchlo mě na něm, že má tvrdé desky, po pěti stránkách je vždy černá kapsa a malý euro obal, rozdělený na půl - přesně velikost pohledu. No a mě bylo jasné, že jej nutně musím mít a bez deníku jsem nehodlala z obchodu odejít. Doma jsem jej hned rozdělala a polovinu stránek vydělala, abych měla prostor na zdobení a taky si z toho udělám druhý.
Přední stranu jsem nazdobila a těšila se na tvoření zápisků z dovči.


Protože do Beskyd již jezdíme několik let, mohla jsem si první stránky udělat v klidu doma.Pak už jen stačilo nabalit si pár drobností sebou, opravdu jen pár.....máme sice auto prostorné, ale v kufru máme našeho domácího mazlíčka a tak jsem odkázána na střešní box, který není bezedný. Vzhledem k tomu, že jsme letos jeli na 13 dní místo 7 tak jsem musela vzít i více jiných věcí. Počasí totiž pod Soláněm je úplně jiné než kdekoliv v republice. Mě je tam zima, převážně máme škaredé počasí, prší, nebo je mlha a podobně. Dokonce jsem jednou zažili i 6. července sníh na Pustevnách.
A tak nehledě na předpověď počasí já balila teplejší oblečení. No a jak sami víte počasí letos v létě bylo opravdu teplé. Musím říct, že takové jsme zažili za těch 9 let co tam jezdíme jen jednou. Docela mě to zaskočilo, neměla jsem sebou krém na opalování, plavky a Kikča si nevzala ani žádné kraťase......prý na co stejně je tam nikdy nevytáhnu :-)

Tak to jsem trochu odbočila......vezla jsem sebou jak jinak razítka od Kety, nějakou tu barvičku, kousky barevných papírů, vlaječky a ozdoby. Dřevěná písmenka, lepidlo, nůžky, centropenku a washi pásku. Většinu věcí jsem dala do malé plastové krabičky od musli tyčinek.
Ještě doma jsem si zjistila, kde všude je DM drogérie abych si mohla vytisknout fotky :-)

Jednu drogérii jsem našla v Ostravě a tak při příležitosti výletu jsem si tam zašla a tiskla a tiskla a pak na chatě v klidu tvořila dál.


Taková perlička na závěr první části:
Jen tak jsi jdeme po parkovišti v Ostravě a hledáme, kde přesně ty Miniuni jsou. V tom vidím jak proti mě jede černé auto, říkám si "proč se na mě tak ženská tak dívá" a najednou to auto prudčeji zastavuje a ona ta žena z něj vystupuje, koukám a jde ke mě a usmívá se. Najednou mi to dochází, v té ženě poznávám Jíťu, která mě jednou přes email oslovila s žádostí na typ kam v Paříži. Viděly jsme se jen přes fotografie, nikdy ne na živo a i přesto jsme se poznaly. Byla to dobrá haluz, protože kdyby si to setkání člověk plánoval, tak to nedopadne.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 máša máša | Web | 20. září 2013 v 8:48 | Reagovat

Určitě to byla bezva dovča. :-)

2 Milka Milka | Web | 20. září 2013 v 13:04 | Reagovat

Parádní deník, je z něj úžasně vidět, jak jste si to užili! Moc se mi líbí použití různých doplňků, ozdob...
A to "Dokonce jsem jednou zažili i 6. července sníh na Pustevnách." - zrovna včera jsme se s přítelem dohadovali, nechce mi věřit, že i v létě může na českých horách sněžit...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama