Duben 2013

Čas

29. dubna 2013 v 13:05 Ze života
Asi každý z nás zná "Příběhy včelích medvídků" a já mám posledních pár týdnů v hlavě jednu písničku z tohoto večerníčku. Určitě víte jakou J
Chvátám, chvátám, nemám chvíli klid.
Já tam, já tam dávno už měl být.

Né, né, né, nesnídám, nesvačím,
nestihnu to, nestačím.
Promiňte, vážení, mám veliké zpoždění.
Tak nějak se cítím, ale už si říkám dost a začni něco sama se sebou dělat. Už je jaro, všechno kvete, voní a láká ven. V práci toho bylo nějak moc, doma se holka připravovala na zkoušky na střední školu. V rámci tohoto dění jsem zrušila svoji účast na Pražském scrap srazíku, který pořádala Gabreta. Ne, nelituji toho, asi to tak mělo být.
Kristýnka testy zvládla dobře, na jednu školu je přijata v pohodě, byla 7 a na druhou je druhá pod čarou a nepřijata z důvodu malé kapacity. Nevadí, podáme odvolání a uvidíme jak to dopadne. Já tomu stejně ještě nemůžu uvěřit a jsem šťastná, že máme zas na pár let klid. Mám radost jak to v pohodě ustála, sice měla svoje chvilky, ale to asi každý, když neví co jej čeká.
No a nás teď čeká Paříž. Po dlouhém přemlouvání s náma jede moje kamarádka a tak to bude super babinec. Pokud po cestě narazím na nějaký scrap obchod budu nadšená.
Tak to je zas na chvilku vše. Na blog sice čas moc není, ale tvořím J