Březen 2013

Sraz v Lukách

28. března 2013 v 9:46 Srazík
Můj druhý sraz se konal v Lukách nad Jihlavou a pořádala jej Jitka - Aktijka z Hurá papíru

Už vím jak vypadá nebe, v neděli jsem se z něj vrátila a vůbec, ale vůbec se mi nechtělo domů k rodině, kterou velice miluji. Jsem ráda, že mi rodina dala prostor a možnost odjet na tři dny.
Atmosféra byla přímo luxusní, tvořivá a hravá. Musím říct, že i když se plkalo a tvořilo dlouho do rána, tak jsem plná energie a usmívám se jak sluníčko.


Každá máme svoje místečko na tvoření :-)

Velké díky Jitce: za vše, za organizaci, za chuť plkat, za půjčení svých pokladů, za obchůdek, který byl plný novinek, za to že jsem tam mohla být a doufám, že to nebylo naposledy a hlavně ti Jitko děkuji za to, že jsi.

Za tvorbu úžasného deníku jsem nesmírně ráda, bylo to velmi vzrušující a neodolatelné. Jitka byla velmi ochotná pomoci a poradit, i když jsme měly stejná razítka k dispozici dílka jsou přeci jen rozdílná a úžasná.

první deník


druhý deník


všechny deníky pohromadě

Poně: která mi ukázala, že se nemusím bát vybarvovat Distresskama a možnost vidět ji v akci
moje úplně první věc vybarvená Distresskama....mám z toho dobrý pocit :-)

Petti: nějak jsem k tobě neměla čas přijít, ale doufám, že mi to jednou vše ukážeš J, díky za veškeré foto a rady

Kiarce: za bezpečný a klidný odvoz a nakouknutí pod pokličku jak pracovat z Copic fixama. Je pravda, že věta "nejlepší na vše je vajíčková" mi bude dlouho znít v hlavě a při vaření si na to určitě vždy vzpomenu.


naštěstí mám hubené tělo a vešlo se ke Kiarce do auta :-)


já a moje spolubojovnice Tamara,je to úžasná ženská plná elánu a dobré nálady


na fotce vypadám jako bych ještě spala, ale ono se po tak dlouhé noci není čemu divit, naše oči se zavřely až kolem půl paté ráno a v osum už jsme byly zas na nohou. Toto jsou kočky, které semnou byly na pokoji Já - Bára - Limetka "citrónek"


Tak to je asi tak konec pohádky, která byla krátká, ale nádherná.

Pauza

20. března 2013 v 21:18 Ze života
Tak po dlouhé, ale oravdu dlouhé době se hlásím. Doma proběhla pravá chřipka a celá rodina byla tak nějak mimo provoz. Ono to sice stále ještě není lepší, ale už je aspoň se na co těšit.....bude JARO, scrap srazík v Lukách, poté Praha a přijimací zkoušky moji cácorky na střední školu a pak Paříž. Město plné snů, vůní, chutí, vysokých staveb, zamilovaných lidí a jak říká Kikča černochů Usmívající se, kteří nabízí všechno možné.
Udělala jsem pár stránek, nějaké to přáníčko a četla po dlouhé době nejlepší knihu Obnažená.

5. podmínka - Lift oblíbené autorky


8. podmínka - foto nakřivo


11. podmínka - filmový pás


Je středa večer, dva dny do odjezdu do Luk a já začínám mím pocit, že něco doma zapomenu.