4 - 3 dny do vánoc

21. prosince 2012 v 22:06 |  30dní do vánoc
Čas se krátí a do vánoc máme již pár dnů. Těším se na klid, pohodu a na pohádky. Nejraději mám Popelku, Pyšnou princeznu a Mrazíka :-)
Ve čtvrtek se toho moc nedělo, byla jsem povzbudit babičku v nemocnici. Už se snaží chodit o berlích, ale je to pro ni dost náročné.
Večer jsem jeli s manželem na předvánoční srazík. Po cestě se porouchalo auto a vše vypadalo dost beznadějně. Ale ten můj muž umí snad opravit úplně vše a tak hodil auto na hever, koukl pod kolo a závadu odstranil.

Dnes je pátek 21.12.2012, do vánoc máme 3 dny a má nebo měl nastat konec světa. Místo toho jsem si ráno polámala kávovar a byla úplně bez sebe. Už jsem viděla tu částku za opravu či za nový automat.
Káva je pro mě srdeční záležitost.
Místo do obchodu, který byl v plánu brzo ráno vzal manžel nářádí a celý kávovar rozebral. Po hodině musel použít hrubou sílu a nakonec se mlýnek usadil tam kam měl a já měla svoji ranní kávu.
Nálet do obchodu proběhl pomalu za pomoci prášků na uklidnění. Krom chleba je doma vše co je potřeba a ten koupím v neděli. Potom zalezu a do krámu půjdu nejdřív 28.prosince.
Málem bych zapomněla ......byl u nás ježíšek a přinesl nám novou tiskárnu. Kikča už si vytiskla foto svého idola a já si mašinku užiju o vánocích.
Večer jme byli slavit zimní slunovrat. Mám to ráda, pouštíme po řece lodičky, pijeme něco teplého a koštujeme cukroví.
Foto vložím později, jdu chrupkat...konec světa není a tak ju klidně snít. Dobrou noc Usmívající se
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama