28 dní do......

26. listopadu 2012 v 20:46 |  30dní do vánoc
Dnes to byl docela náročný den, dopo volala učitelka ze školy ať si přijedu pro Kikču, je ji špatně a zvrací. Sice jsem chtěla dnes tvořit, ale ne za každou cenu Mrkající. Tož v práci vše rychle dodělat, říct to nadřízenému a hurá do školy. Po cestě nakoupit, pak uložit dítko do pelíšu, vzít pesana na procházku a poté v tichosti tvořit. Najednou se ozval zvonek, Kiki spí tvrdě a tak jsem klidná, že ji nic nevzbudí, za dvěřmi stojí pošťačka a přinesla mi doporučenku. Ptám se ji jestli je to vše,odpověd zní - je. Si řákám no jo Česká pošta nic nedodá jak má. Po chvilce mi to nedalo a šupala jsem dolů do schránky a ona tam na mě čekala ještě jedna obálka ......moje malé vánoce, Popelce přinesl holoubek dáreček v podobě úžasných, velkých, sněhových vloček od dobré víly Gabrety. Těším se až je použiju.
No a abych ukázala, že jsem ženská a to velice nerozhodná, tak dlouho...od soboty...přemýšlím o šuplátkové skříňce na scrapbook, až to ten můj muž nevydržel a vzal mě navečer opět do Ikei a já si udělala druhé malé vánoce, koupila jsem si moje vytoužené šuplátka.......si tu píšu a on montuje abych si to mohla ještě dnes zaplnit, je tak strašně hodný i po 15-ti letech manželství jsem stále zamilovaná, ale pst Mlčící
No a proto, že má co jsem chtěla udělala jsem ústupek a nepojedu v pátek do Prahy. Myslím, že tak je to správné, nemusím mít vše a Praha je a bude. Scrap věci jsou a budou i příště.
Pěkný večer a dobrou noc všem Mrkající
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Gabreta Gabreta | E-mail | Web | 29. listopadu 2012 v 10:08 | Reagovat

Gratuluju ke skříňce, to se vyplatí, udělat nějakou oběť ;-)...a jsem moc ráda, že holoubek v tomhle hnusným počasí doletěl, do Brna, chudák, to měl od nás dalekou cestu. Ale ten tvůj se taky snažil a je tu: děkuju moc moc moc, přesně to jsem si přála :-) ( to abych ještě dodělala nějaká vánoční přání, když mám tolik materiálu ;-) )

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama