Září 2012

Kdo si hraje ......

28. září 2012 v 16:14 Cardmaking
Kdo si hraje....... však to znáte, sama jsem tuto větu často říkala, když byla Kristýnka malá.
Včera jsem měla volný den a tak jsem se vrhla po hlavě do tvoření. Když nad tím moc nepřemýšlím jde mi to dobře a hlavně rychle Mrkající. Pak přáníčka nafotit a trochu upravit a vložit na flér. Sami teď můžete posoudit jak mi to jde.....KUK SEM...

Podzim II.

24. září 2012 v 19:43 Scrapbooking
Tak jsem se rozhodla pro druhou verzi podzimní stránky. Bylo příjemně po dešti, sluníčko svítilo a tak hurá do přírody s foťákem.......


Radost

19. září 2012 v 7:50 Ze života
Včera byl krásný den, teda aspoň pro mě. Ráno, když jsem jela do práce jsem po dlouhé době vidělat "hořet nebe". Bylo to úžasné, takvé barvy dokáže jen příroda. Celý den jsem na ten obraz myslela a nenechala si ničím pokazit náladu. Po příchodu domů jsem měla další div světa na stole. Dostala jsem ATC kartičku od Gabrety, wow je úžasná. Jako bonus v obálce pro mě bylo přání k narozeninám. Byla jsem tak dojatá, že mi vyhrkly slzy. Přání jsem nedostala už léta. Dcera na mě koukala a byla z toho trochu špatná, možná, že letos ještě nějaké přáníčko dostanu Mrkající. Nechci aby to vypadalo, že na mě lidé zapomínají, či mě nemá rodina ráda nebo, že je špatná. Jen v dnešní době smsek se prostě přání neposílají. Tedy aspoň kolem mě. Proto jsem se vrhla na scrapbook a cardmaking, abych trochu probudila v lidech touhu posílat i papírové přání.
Dnes vyfotím a podělím se s váma o tu svoji radost.

Tak tu je slíbené foto přáníčka a ATC kartičky.......


Swap - Diář

16. září 2012 v 20:44 Swap - Flér
Doháním restíky a vkládám sem vše co proběhlo v létě.
V ATCčkovém klubíku na fléru bylo téma Diář či deník. Dlouho jsem nevěděla jak se do jeho tvorby dát. Nebyla fantazie ani nápad. Jeden večer to, ale konečně přišlo a tvoření mi šlo pěkně od ruky.
Myslím, že udělat věci staré a špinavé zas tak náročné není :-)
Z konečného výsledku mám radost a doufám, že moje swap partnerka taky.Záložky

16. září 2012 v 20:36 Swap - Flér
Na fléru v klubu byl v létě záložkový Swap, já jsem se rozhodla, že na klasickou záložku použiju barvený svačinový papír a na francouzkou svoji oblíbenou čtvrtku. Záložky jsou super rychlý relax a nedá se na nich nic moc pokazit :-)


Dát do obálky a poslat moji vylosované swap partnerce.
Pak byla chvíle čekání a i já jsem se dočkala........


Jsou super, hlavně ta úzká ta je na magnet...to ještě nedělám :-)

Dětské přání

16. září 2012 v 20:13 Cardmaking
Jsme pozváni na oslavu úžasných 3-tích narozenin malé princezny Natálky. Je to dcerka moji sestřenice a já ji beru jako neteřinku. Zatím je to rošťanda, ale rozkošná. Má ráda pejsky a tak mě napadlo udělat přání s pejskem.
Sice jsem již majitelkou Big shotu, ale nevlastním zatím moc šablon a tak jsem se rozhodla požádat o pomoc Jitku - Aktijku. Ochotně mi poslala pár výseků z této šablony. Patří je moje velké DÍKY.
Tvořit pro děti je rodost a tak jsem se s chutí pustila dotoho.....
Už jen stačí napsat přání a je hotovo :-)

Projekt září 1/2012

12. září 2012 v 19:14 Scrapbooking
Tak jsem se rozhodla, že prubnu další projekt na scrapbooku.cz. Téma "podzim". Asi jsem to ještě pořádně nepochopila a nebo vybírám fotečky podle svého srdíčka, ale mám pocit, že jsem se svoji stránkou úplně mimo.


Tak co vy na to?????? Bude jednou ze mě scpab-holka????

Big shot

10. září 2012 v 22:19 Ze života
20. září budu mít narozeniny. Moc se na ten den těším. Udělám pro moje miláčky chlebíčky, koupíme si burčák nebo dobré vínko a ten den je taky pohodový. Moje přání bylo dostat Big shot, ale o přáních já moc nemluvím. Raději o nich sním. Manžel sám viděl jak mě scrapbook chytl a jak občas nějaký ten výsek obkresluji a nebo kupuji u děvčat na Fléru, které tuto mašinku mají. A tak se rozhodl, že u Jitka - Aktijky jak říká on "na veselém papíru" BS objednal. Celou krabici mi s velkou parádou minulé úterý předal.
Vím, je to o dost dříve, než mám narozeniny, ale asi to nechtěl odkládat a nebo se bál, že si jej sama dřív koupím. V pátek jsem si k Jitce zajela koupit nějaké šablonky a těším se, až vám svoje prvotinky ukážu.
No vlastně jedna šablona je použita na šnečím svatebním přání :-)

Opět jedna rychlovka

10. září 2012 v 22:06 Cardmaking
Ráda dělám věci na přání, je to takový můj pohon udělat dannou věc ihned. Svatebné přání už myslím zvládám dobře, jen se kolem mě berou lidi co mají víc něž klasiku s kytičkama, mají rády zvířecí motivy. Napřed to byl kůň a musím říct, že měl velký úspěch, nevěsta byla nadšená. Včil jsou to šneci, doufám, že bude i tato nevěsta spokojená ÚžasnýNo a když už jsem byla v tom tvoření, prubla jsem zas jednu obálku na peníze.......


Lift stránky

10. září 2012 v 21:54 Scrapbooking
Koncem srpna jsem se rozhodla, že na Fléru udělám opět tajný lift stránky. Vybrala jsem fotky ze školení na Velkém Dářku, kde krom jiného byly i dračí lodě. Nikdo nás do ničeho nenutil, bylo to vše dobrovolné. A jelikož jsem děvče co rádo zkusí každou věc...no skoro každou :-)..... tak jsem do toho šla. Kamarádka Pavlína hlásila, že Dářko je klidná voda - volej. A já ji plně věřila. Že se semnou začne houpat celá loďka jsem netušila. No co to budu zde více rozebírat...udělalo se mi trochu špatně, ale zážitek to byl bezvadný.
Tak a včil k tomu liftu:
Lift stránky:
21.8. - 23.8. - Peslik
24.8. - 26. 8.- Reiny11
27.8. - 29.8. - Helen Cards
30.8. - 1.9. - Danas
2.9. - 4.9. - Maimouna
5.9. - 7.9. - Allyx
Porovnejte sami jak se liftík povedl Mrkající
Moje stránka:


Stránku jsem poslala Reiny....


ta ji poslala Helen Cards.......


od Helči putovala k Danas....


od Danas k Maimouna.....


a ta ji poslala poslední v řadě a to je Allyx......


Sama mám z toho velkou radost. Určité prvky jsou zachovány a jinak....každá tvořila s láskou Usmívající se.

srpen 2012 projekt 2

3. září 2012 v 20:25 Scrapbooking
Projek srpen 2 měl podtext minimalizmus a jednoduchost. Tak jsem sáhla po fotce, kde jsem jen já sama. Tu fotku mám moc ráda, není mi vidět do tváře a přitom, kdo mě zná, mě pozná Úžasný. Nechala jsem se kamarádkou takto vyfotit pro svého muže k narozeninám. Těch fotek vzniklo nějkolik desítek a jsou super, ale to sem nepatří.


srpen2012 projekt1

3. září 2012 v 20:21 Scrapbooking
Tak jsem se i já nechala unést tvořením na scrapbook.cz. Pustila jsem se do projektu srpen1 téma Jídlo. Použila jsem fotky Kristýnky ze zoo Lešná, kde totálně podlehla brambůrkům. Chipsy jsou pro ni totálně neodolatelné a vrhne se na ně vždy kdy má možnost. Fotila jsem ji s radostí a obě jsme se u toho nasmály.


Swap - Dopisní sada

3. září 2012 v 16:07 Swap - Flér
Bylo nebylo, jednoho dne jsem se rozhodla sama se pustit do plánování Swapu. Motivovaly mě sponky na cestovatelský deník a léto, které je pro psaní dopisů a pozdravů jak dělané.
Přihlásilo se nás celkem 11, což pro mě byl úspěch a byla jsem ráda, že je o tento swap zájem. Myšlenku jsem měla, papíry a obálky taky. Tak jsem se s chutí pustila do toho. Papír jsem máčela, barvila a mačkala. Po vyžehlení jsem se rozhodla, že jej projedu lehce tiskárnou s naznačenýma linkama. Poskládaný papír jsem pak projela z části na Texture Boutique a bylo hotovo. Pro jistotu jsem udělala ještě jeden papír na který se dá určitě psát. Použila jsem razítko mé oblíbené kytky. Pak přišla na řadu obálka a vše svázat k sobě.
Potom jsem jen čekala na úžasné sady od přihlášených holek z Fléru , které se rozhodly tvořit.


Jestli se nepletu tak první sada přišla od Katuan, bylo to úhledně zabaleno a zdobení vlaječek bylo super........


Toto je sada od Pepis.......


Bartev78.......


Kdo zná její tvorbu tak pozná, že je to Miluška Voborníková, její barvení čajem je opravdu super.........


Další v řadě je od jajamal.......Verkac.......


HančeGo......


Barevný-svět použila ke své tvorbě kávu .......


AVAVA.........................


a poslední je od family mania..........Pak nastalo třídění a balení zpět k vám. Pošta ze mě měla velkou radost, páč jsem tam naklusala těsně před šestou hodinou večer.
A tak nějak to dama vypadalo.....Škola

2. září 2012 v 19:02 Ze života
Při přípravě na školu jsem si šla zavzpomínat na minulost, jaké to bylo mrně co šlo v čerstvých 6-ti letech do první třídy. Ráno to byla velká hrdinka i před školou to byl samý smích a srandičky, ale pak to byla krize století. Pláč, vzdor, žádná reakce na pani učitelku, která ji volala......no nepřeji to nikomu, ale nakonec se všichni smáli a moje dcera to postupně zvládala každý rok. Tak snad zítra, kdy je to její poslední rok na základní škole, to zvládne v pohodě :-)

Trocha historie..............


- tak to byla naše první paní učitelka


- pláč a slzy


- už to balíme a jdeme domů


- tak a jdem už do 2.třídy


- Kristýnka a kámoška, která jde teprve do 1.třídy. Kiki byla hrdinka a vedla ji spolehlivě


- 3.třída

Další roky už mi nedovolila jít s ní a dělat foto, no to už vůbec ne. Holt dítě rostlo moc rychle a chtělo být samostatné. Jsem ráda, za těch pár prvních září, kdy jsem mohla jít s ní a doprovodit ji až ke škole.
Zítra po mě bude chtít abych s ní zatřepala, aby nezaspala Mrkající

Liftík

1. září 2012 v 20:27 Cardmaking
Tak jsem si včera na rychlovku střihla jeden liftík přání na Fléru. A když píšu střihla, tak vážně střihla, zatím ještě stále nejsem majitelkou big shotu a tak se snažím seč se dá. Nůžky jsou můj věrný přítel, ale snad v brzké době budu mít mašinku, která je z větší části zastoupí.
Ale teď konec snění a šup sem s fotečkama........

přání podle, kterého se liftovalo........


a moje tvořění....